Kongre Tarihleri

Workshop : 20 Nisan 2020

Kongre günleri : 21-22 Nisan 2020

Kongre Dili:   Türkçe 

Kongre Merkezi:   Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhiddin Erel Amfisi, Ege Üniversitesi Kampüsü 35100 Bornova, İzmir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Bilimsel Komite Başkanları aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama, transfer vb ücretleri kendilerine aittir. 

Katılım Sertifikası: Atölye günlerinde eğitim alan katılımcılara “Workshop Sertifikası”, kongreye katılım gösteren tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” takdim edilecektir.

Kayıt İşlemleri: Katılım ücretsizdir.

Kayıt önceliği İntörn hekimler içindir.  Düzenleme Kurulu, katılım sağlayacak tüm intörn hekimleri kongreye bildiri göndermeye davet etmektedir.

Kayıt onayı, intörn hekimin e-posta adresi ve çalıştığı kurum bilgilerinin intornhekimlik@serenas.com.tr e-posta adresine gönderilmesi ile verilecektir. 

Konaklama ve Havalimanı Transfer: 

Konaklama odası ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan transfer talepleriniz varsa, ücret ve detayları için intornhekimlik@serenas.com.tr e-posta adresinden Serenas Turizm ile bağlantıya geçmenizi rica ederiz.